С гордост споделяме, че нашето училище получи благодарствено писмо от СБНУ за активното участие и отличното представяне на учениците и преподавателите в организираните образователни инициативи.
Това признание е повод за радост и доказателство за труда, постоянството и стремежа към знания, които ежедневно влагат нашите ученици и учители. Благодарим на всички, които с ентусиазъм и отговорност допринасят за успехите на училищната общност!
Пожелаваме си още много бъдещи постижения и вдъхновение!

